Примножимо славу батьків і дідів

Важливою складовою становлення громадянина України, її патріота є освіта, тому що вона – єдиний соціальний інститут, через який проходить кожна людина, набуваючи при цьому конкретних рис особистості, фахівця та громадянина.

23 листопада ц.р. у Костогризівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся захід «Примножимо славу батьків і дідів». У рамках роботи за проектом «Від Олешок до Цюрупинська, від Цюрупинська до Олешок» завітали до школи члени міської та районної ради ветеранів, керівник музею бойової слави ЦДЮТ Бредихіна В.М., ветерани Другої світової війни, воїни антитерористичної операції, місцеві ветерани, учні Олешківської СШ І-ІІІ ст. №4. Розпочався захід цікавою екскурсією до шкільного музею, під час якої його керівник А.В. Кудря представив брошури та фільми як результат пошуково-дослідницької роботи своїх гуртківців по збору краєзнавчих матеріалів про рідне село у роки Другої світової війни, про історію виникнення назви села Костогризове. Для гостей було організовано виставку декоративно-ужиткового мистецтва та виставку «Україна – нація героїв» зі світлинами усіх бійців АТО, які є мешканцями с. Костогризове. Встановлено меморіальну дошку на честь загиблого бійця Валерія Чуприни. У ході свята діти читали вірші, співали та інсценували пісні на військово-патріотичну тематику, презентували фільм-пам’ять про загиблого у зоні АТО Валерія Чуприни. Про часи Другої світової війни дітям розповіла учасник бойових дій А.В. Жданова, якій у листопаді виповнилось 96 років. Як будувався мостовий перехід від м.Цюрупинська до м.Херсона повідомив інженер А.А.Дерменжи, а про співпрацю ветеранів з молоддю доповіла голова міської ветеранської організації Т.В. Федоренко.

Присутні на заході вкотре переконались, що сьогодні кожен навчальний заклад району став для дитини осередком становлення громадянина-патріота України, готового брати на себе відповідальність, самовіддано розбудовувати країну як незалежну, демократичну, правову державу, робити все для її безпеки, сприяти єдності українського народу, миру й злагоді в суспільстві.

Лілія Канівець, заступник завідувача ОРМК

/Files/images/Костогоз 4.JPG/Files/images/Костогриз 1.JPG/Files/images/Костогриз 2.JPG/Files/images/Костогриз 5.JPG/Files/images/Костогриз 6.JPG/Files/images/Костогриз3.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 267

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.