Свято "Усі ми різні, але ми разом" у Тарасівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ст. з 2012 р. працює над реалізацією програми регіонального експерименту «Соціально-педагогічні засади розбудови моделі навчального закладу «Школа – соціокультурний центр громади»». 26 квітня ц.р. у школі відбулося свято «Усі ми різні, але ми разом», на якому діти, представники різних національностей (українців, корейців, білорусів, росіян, молдаван, лезгінців), презентували різноманітний колорит і багатство цих країн. У цікавій формі розповіли про символіку держав, їх національні традиції, страви та фольклор.

Червоною ниткою на святі звучали ідея щодо розбудови незалежної держави українцями у тісній взаємодії з іншими націями та приклади мирного співжиття та взаємодопомоги представників різних національностей і народностей.

У заході брали участь викладачі кафедри теорії і методики виховання КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти»: завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент Моісеєв С.О., доцент кафедри, доктор філософії, кандидат педагогічних наук, доцент, член-кореспондент Української академії акмеологічних наук Назаренко Л.М., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри Чумак Л.В., викладач кафедри Навроцька М.М., та завідувач кафедри художньо-естетичного циклу Шамбір Н.В..

Наталя Снігур, заступник директора з НВР Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Галерея "Свято у Тарасівській ЗОШ І-ІІІ ст. "Усі ми різні, а ми разом""

Кiлькiсть переглядiв: 283

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.