Творча група учителів початкових класів ЗНЗ району пропонує для використання в роботі "Абетку духовних цінностей українського народу" (у вкладеннях)

Голова районної творчої групи - старший учитель, спеціаліст вищої категорії Олешківської гімназії Сирота Моніка-Світлана Стасисівна

Склад творчої групи:

1. Аташ’ян Юлія Миколаївна, учитель Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов

2. Бурдюг Тетяна Василівна, старший учитель, спеціаліст вищої категорії Костогризівської ЗОШ І-ІІІ ст.

3. Бучинська Людмила Леонідівна, спеціаліст вищої категорії Ювілейнівської ЗОШ І-ІІІ ст.

4. Висоцька Тетяна Анатоліївна, старший учитель, спеціаліст вищої категорії Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного напряму

5. Волько Олена Анатоліївна, спеціаліст ІІ категорії Новомаячківської ЗОШ І-ІІ ст.

6. Глоба Вікторія Анатоліївна, спеціаліст І категорії Кринківської ЗОШ І-ІІ ст.

7. Голуб Ганна Вікторівна, спеціаліст І категорії Олешківської гімназії

8. Димченко Олена Павлівна, учитель-методист, спеціаліст вищої категорії Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов

9. Дудченко Валентина Володимирівна, спеціаліст вищої категорії Брилівської ЗОШ І-ІІІ ст.

10. Коваленко Лариса Олександрівна, спеціаліст вищої категорії Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст.

11. Куліда Світлана Іванівна, старший учитель, спеціаліст вищої категорії Брилівської ЗОШ І-ІІІ ст.

12. Левицька Ірина Василівна, методист вищої категорії, учитель-методист Олешківського РМК

13. Ніконова Тамара Олександрівна, старший учитель, спеціаліст вищої категорії Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст.

14. Паролова Людмила Олександрівна, старший учитель Костогризівської ЗОШ І-ІІІ ст.

15. Фадеєва Яна Ігорівна, учитель Новомаячківської ЗОШ І-ІІ ст.

16. Хижко Тетяна Леонтіївна, старший учитель, спеціаліст вищої категорії Брилівської ЗОШ І-ІІІ ст.

17. Цюрюта Інна Олександрівна, спеціаліст вищої категорії Брилівської ЗОШ І-ІІІ ст.

18. Шенкевич Людмила Анатоліївна, старший учитель, спеціаліст вищої категорії Козачелагерської ЗОШ І-ІІІ ст.

19. Шлаган Аліна Валеріївна, учитель початкових класів Ювілейнівської ЗОШ І-ІІІ ст.

20. Щурська Інеса Вікторівна, спеціаліст першої категорії Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного напряму

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.