Національно-патріотичне виховання в Олешківській СШ І-ІІІ ст. № 2

В Олешківській СШ I-III ст. №2 з поглибленим вивченням іноземних мов багато уваги приділяють вихованню патріотизму та розвитку естетичних смаків учнів. Щорічно діти беруть участь у різноманітних заходах, під час яких вивчають традиції, культуру нашого народу.

Цей рік не став винятком. У жовтні в нашій школі стартував тиждень вишиванки, який розпочався заходом «Співоче поле «Україна-вишиванка»». Учні 7-А та 9-Б класів разом з вчителем музичного мистецтва підготували для дітей 3-4 класів патріотичне свято, на якому молодші школярі продемонстрували свої таланти, виконуючи пісні про український оберіг – вишиту сорочку.

Третій рік поспіль учні п’ятих класів презентують поробки, присвячені Дню козацтва, які виготовляють на уроках мистецтва. Тема виробів уже традиційна - «Сорочинський ярмарок». Виставка поповнилася також роботами, які учні школи виготовили під керівництвом вчителів образотворчого мистецтва та трудового навчання. 13 жовтня на всіх учнів та вчителів, одягнених в українські національні сорочки, чекала вишиванкова фотосесія.

11 листопада в актовій залі школи відбувся захід «Посвята в джури». На учнів 6-Б класу чекали цікаві випробування та конкурси, після яких козаки Херсонського та Олешківськьго куренів урочисто посвятили школярів у джури. Кожен маленький козак-новачок отримав грамоту та обітницю, а ще – незабутні враження від свята.

З метою патріотичного виховання 25 листопада в школі проведено захід «Українська пісня облетіла світ», в якому взяли участь учні 7 класів. На святі школярі презентували проекти про українську пісенну творчість, пригадали пісенні перемоги українців у світі та співали сучасні українські патріотичні пісні. А ще дівчата 7-А класу виконали флешмоб з рушниками.

Діти отримали яскраві враження від свят та відчули себе частинкою великого українського народу.

Світлана Божченко, вчитель Олешківської СШ І-ІІІ ст. №2

/Files/images/Ол 2-1.JPG/Files/images/Ол 2.JPG/Files/images/Ол 2-2.JPG/Files/images/Ол 2-3.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 310

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.