25 лютого ц.р. у Великокопанівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся районний семінар заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів з теми «Діяльність педагогічного колективу щодо реалізації завдань Концепції національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді». Навчальний заклад гостинно зустрічав гостей, батьків, учасників АТО, громаду села.

Адміністрація закладу, педагогічний і учнівський колективи, батьківська громада представили присутнім святкову програму - понад 20 заходів: відкриті уроки, виховні години, екскурсії, зустрічі, виступ агітбригади, відеофільм, які вдало продемострували ефективність роботи з національно-патріотичного виховання.

Найбільш яскравими та видовищними були «Парад вишиванок», урок пам’яті «Небесна сотня. Герої не вмирають!», виступ агітбригади «Тернистий шлях до незалежності». Червоною стрічкою пам’яті за загиблими українцями під час подій на Майдані та в зоні АТО були пронизані всі заходи.

Слухачі переконались, що національно-патріотичне виховання учнівської молоді у Великокопанівській ЗОШ І-ІІІ ст. організовано на високому рівні.


Галерея "Районний семінар з національно-патріотичного виховання у Великокопанівській ЗОШ І-ІІІ ст. 25.02.2016"

Кiлькiсть переглядiв: 414

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.