Районна творча група учителів початкових класів "Формування природознавчої компетентності молодшого школяра в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти" пропонує

Обласною творчою групою учителів початкових класів запропоновані методичні розробки уроків природознавства за новою програмою. Збірники уроків природознавства у 1-му, 2-му, 3-му і 4 -му (за оновленою програмою) класах - у вкладеннях.

У 2015 р. районна творча група учителів початкових класів (голова - Сирота С.С.) розробила цикл уроків з природознавства у 3 класі з теми "Живі організми", який увійшлов до збірника "Розробки конспектів уроків з навчального предмета "Природознавство" у 3 класі". Методичні розробки підготували

Гурковська Наталія Володимирівна, учитель початкових класів І категорії Цюрупинської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов

Снігірьова Галина Ігорівна, учитель початкових класів І категорії Цюрупинської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов

Недибалюк Олена Іллівна, учитель початкових класів вищої категорії Цюрупинської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов

Гусєва Світлана Василівна, учитель початкових класів вищої категорії, старший вчитель Цюрупинської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов

Каперко Ольга Олександрівна, учитель початкових класів Цюрупинської гімназії

Голота Наталя Сергіївна, учитель початкових класів вищої категорії Цюрупинської гімназії

Сирота Моніка-Світлана Стасисівна, учитель початкових класів вищої категорії Цюрупинської гімназії

Одінцова Лариса Анатоліївна, учитель початкових класів, старший учитель Цюрупинської гімназії

Лисенко Валентина Михайлівна, учитель початкових класів вищої категорії, учитель- методист Цюрупинської гімназії

Шенкевич Людмила Анатоліївна, учитель початкових класів вищої категорії, старший вчитель Козачелагерської ЗОШ І-ІІІ ст.

Білоусова Тетяна Михайлівна, учитель початкових класів вищої категорії Цюрупинської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного напряму

Мазлова Ірина Олександрівна, учитель початкових класів вищої категорії, старший вчитель Цюрупинської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного напряму

Сафіна Ніла Петрівна, вчитель початкових класів, старший вчитель Цюрупинської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного напряму

Шевчик Лариса Олександрівна, вчитель початкових класів вищої категорії, учитель-методист Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Дудченко Лариса Володимирівна, учитель початкових класів вищої категорії, старший вчитель Козачелагерської ЗОШ І-ІІІ ст.

Фадєєва Ірина Вікторівна, учитель початкових класів вищої категорії, старший вчитель Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Маковій Наталя Василівна, учитель початкових класів, старший вчитель Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Медведєва Ірина Вікторівна, учитель початкових класів І категорії Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Пуляєва Ольга Петрівна, учитель початкових класів І категорії Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст. Цюрупинського району

Дудченко Валентина Вікторівна, учитель початкових класів вищої категорії Брилівської ЗОШ І-ІІІ ст. Цюрупинського району

Петрелі Наталія Анатоліївна, учитель початкових класів вищої категорії Ювілейнівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Статкевич Наталія Володимирівна, учитель початкових класів вищої категорії Брилівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Молчанова Тамара Олександрівна, учитель початкових класів вищої категорії Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Ткачук Олена Анатоліївна, учитель початкових класів, старший вчитель Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Ружина Валентина Іванівна, учитель початкових класів вищої категорії, старший вчитель Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Олейніченко Ольга Миколаївна, учитель початкових класів вищої категорії, старший вчитель Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Обласна творча група вчителів початкових класів пропонує розробки уроків природознавства у 4 класі (за оновленою програмою)

Збірник вміщений у вкладеннях

У 2016 р. складі обласної творчої групи працювали вчителі початкових класів Олешківського району:

1. Бевз Оксана Вікторівна, спеціаліст І категорії, учитель початкових класів Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст.

2. Дудченко Лариса Володимирівна, старший учитель, спеціаліст вищої категорії, учитель початкових класів Козачелагерської ЗОШ І-ІІІ ст.

3. Завгородня Вероніка Михайлівна, старший учитель, спеціаліст, учитель початкових класів Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного напряму

4. Коваленко Лариса Олександрівна, спеціаліст вищої категорії, учитель початкових класів Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст.

5. Куліда Світлана Іванівна, старший учитель, спеціаліст вищої категорії, учитель початкових класів Брилівської ЗОШ І-ІІІ ст.

6.Литвиненко Іраїда Анатоліївна, спеціаліст, учитель початкових класів Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст.

7.. Маковій Наталя Василівна, старший учитель, спеціаліст, учитель початкових класів Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст.

8.. Молчанова Тамара Олександрівна, спеціаліст вищої категорії, учитель початкових класів Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст.

9. Медведєва Ірина Вікторівна, спеціаліст першої категорії, учитель початкових класів Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст.

10. Несторяк Наталія Іванівна, старший учитель, спеціаліст, учитель початкових класів Старомаячківської ЗОШ І ст.

11. Паламарчук Наталя Сергіївна, спеціаліст ІІ категорії, учитель початкових класів Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного напряму

12. Пуляєва Ольга Петрівна, спеціаліст другої категорії,учитель початкових класів Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст.

13. Ружина Валентина Іванівна, старший учитель, спеціаліст, учитель початкових класів Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст.

14. Ткачук Олена Анатоліївна, старший учитель, спеціаліст, учитель початкових класів Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст.

15. Фадєєва Ірина Вікторівна, старший учитель, спеціаліст вищої категорії, учитель початкових класів Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст.

16. Хижко Тетяна Леонтіївна, старший учитель, спеціаліст вищої категорії, учитель початкових класів Брилівської ЗОШ І-ІІІ ст.

17. Шахова Надія Сергіївна, спеціаліст, учитель початкових класів Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст.

18. Шелест Наталя Дмитрівна, спеціаліст, учитель початкових класів Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст.

19. Шенкевич Людмила Анатоліївна, старший учитель, спеціаліст вищої категорії , учитель початкових класів Козачелагерської ЗОШ І-ІІІ ст.

20. Юрчук Наталія Андріївна, спеціаліст вищої категорії, учитель початкових класів Піщанської ЗОШ І ст.

Кiлькiсть переглядiв: 178

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.