Заходи «Ми – маленькі громадяни рідної країни» у Тарасівському ДНЗ

З метою виховання у дошкільників почуття патріотизму, гордості за Батьківщину, дбайливого ставлення до історичної і культурної спадщини рідного краю у Тарасівському ДНЗ 8 травня ц.р. пройшов ряд заходів під гаслом «Ми – маленькі громадяни рідної країни».

Вихователі провели заняття «Хочу, щоб мирний був завтрашній день» та організували екскурсію до обеліска Слави, мета якої закріпити та систематизувати знання про основні події Великої Вітчизняної війни, прищепити шанобливе ставлення до героїв війни, ветеранів, до пам'яті про тих, хто загинув, захищаючи Вітчизну.

Цікавою була екскурсія до бібліотеки «Мандрівка рідним краєм», у ході якої дітлахи багато дізналися про рідний край, історію заснування рідного села, збагатили знання про малу Батьківщину, її пам’ятники та видатні місця.

З метою формування уявлення про призначення православного храму та виховання ціннісного ставлення до духовної, історичної та культурної спадщини, формування духовно-моральних взаємин проведено екскурсію «Храм – куточок неба на землі».

/Files/images/Тарас 4.png/Files/images/Тарас 5.png/Files/images/Тарас 1.png

/Files/images/Тарас 2.png

"Ми веселі козачата" у Тарасівському ДНЗ

8 травня ц.р. нашому закладі відбулися веселі розваги «Ми веселі козачата», в яких брали участь діти старшої та різновікової груп. Її головна мета - ознайомлення вихованців із традиціями і звичаями українського народу, формування у підростаючого покоління патріотичної свідомості та поглиблення інтересу до історії України.

Організовано патріотичну виставку творчих робіт дітей та батьків з теми «Ми військовим шлем привіт». Весело та з піднесенням у нашому садку «Світлячок» пройшло спортивне свято «Ми веселі козачата!». Головними героями заходу були вихованці старших груп «Орли» та «Соколи», які взяли участь у «козацьких» естафетах «Розпалимо багаття», «Яка команда наносить більше води в казанок», «Як козаки силою вихвалялися» та «Перетягни канат». Діти знайомились із історією українського козацтва, розповідали вірші про козаків та їхні славні подвиги, переглянули фільм про «Військо запорізьке». У змаганнях перемогла козацька вірна дружба, а учасники отримали свої нагороди, медалі. Майбутні козаки одержали на згадку солодкі подарунки та багато позитивних емоцій.

Такі свята-змагання виховують у дошкільників глибоке почуття патріотизму та національної гідності, якості захисника Батьківщини, високий рівень загальної культури та народних знань, надають дітям можливість висловлювати думки та розкривати свій творчий потенціал.

Ми впевнені в тому, що наші вихованці будуть справжніми патріотами України.

Естафету онлайн-марафону передаємо Новомаячківському ДНЗ№1

В.о. завідувача Тарасівського ДНЗ О.М. Константінова

/Files/images/тарасів 1.png

/Files/images/тарасів 2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 279

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.