Виховний захід «Україна – свята моя земля!» у Старо-Маячківському ДНЗ

/Files/images/Старомаяч 1.png/Files/images/Старомаяч 3.png/Files/images/Старомаяч 5.png/Files/images/Старомаячк 2.png/Files/images/Старомяач 4.png22 травня 2015 р. Старо-Маячківський ДНЗ продовжив естафету онлайн-марафону «Ми – маленькі патріотиУкраїни».

З метою ознайомлення дітей з державними символами України і виховання патріотизму в нашому садочку було проведено свято «Україна – свята моя земля!».

Вихованці у національному вбранні подарували батькам та гостям заходу чудові виступи. У залі звучав державний гімн України, лунали українські пісні, вірші про чисту і щиру любов дітей до рідної країни. Особливе захоплення у присутніх викликали таночки «Ой, рушник, рушничок - кольорова доріжка» та «Таночок миру», в якому переплелися дві сторони – це мирне і вільне життя в нашій державі.

Діти переглянули відео про багатства та скарби нашої держави.

На завершення свята вихователь Репецька Н.А. виконала вірш «Я – Українка» та чудову пісню «Як у нас на Україні» і пригостила усіх присутніх запашним короваєм.

Естафету онлайн-марафону ми передаємо Виноградівському дошкільному навчальному закладу і бажаємо гарного завершення марафону.

Зацвітає калина,

Зеленіє ліщина,

Степом котиться диво-луна,

Це моя Україна,

Це моя Батьківщина,

Що, як тато і мама, одна.

Завідувач Старо-Маячківського ДНЗ І.Л.Гузенко

Кiлькiсть переглядiв: 341

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.