Свято «Україна – батьківщина, я - її мала частинка» у Щасливському ДНЗ

/Files/images/Щасл 3.JPG/Files/images/Щасл 4.JPG/Files/images/Щасл 1.JPG Бути патріотом – означає любити материнську мову, свій дім, батьків і усіх людей, любити природу рідного краю, шанувати традиції і звичаї народу, людську працю, прагнути не лише зберігати духовні скарби народу, а й приумножувати їх.

Беручи участь в онлайн-марафоні «Ми - маленькі патріоти України», вихователі враховували те, що патріотичне почуття за своєю природою інтегральне, оскільки об’єднує в одне ціле всі сторони розвитку особистості: моральну, трудову, розумову, естетичну, фізичну. Тому в рамках проекту проведено такі різноманітні заходи, як бесіди, розповіді, читання літературних творів, екскурсії вулицями рідного села, в ході яких були використані шевченківське слово, народна пісня, усна народна творчість, народні ігри та змагання. Особливо сподобались дітям «Козацькі розваги» та свято «Україна – батьківщина, я - її мала частинка».

Під час заходу діти багато дізналися про державні символи, про звичаї та обряди українського народу, водили хороводи, співали українських пісень. А таночок з вінками, які дівчатка виготовили разом з вихователями, /Files/images/Щасл 5.JPG/Files/images/Щасл 6.JPG/Files/images/Щасл 2.JPGрозчулив усіх. Він був виконаний із таким натхненням, із такою душею, що неможливо було утримати сліз.

Весело пройшли «Козацькі розваги», метою яких було переконати дошкільнят, що вони нащадки українських козаків, які славилися своєю відвагою, силою, синівською любов’ю до рідної землі. Наші хлопчаки показали свою силу та спритність в іграх та змаганнях «Перетягни канат», «Швидкій кінь», «Втеча полоненого козака з полону», «Приготування кулешу». А наостанок побажали усім присутнім:

Хай , добрі люди, вам щастя буде.

Хай буде доля на все роздолля.

А до того – літ пребагато

На добро і згоду!

Хай не буде переводу козацькому роду!

Естафету онлайн-марафону з найкращими побажаннями передаємо Абрикосівському ДНЗ.

Завідувач Щасливського ДНЗ А.Т. Дідич

Кiлькiсть переглядiв: 339

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.