Свято «Українці ми маленькі» у Раденському ДНЗ

Дошкільний навчальний заклад Раденської сільської ради працює не перший рік за напрямком «Громадянська освіта дошкільнят». У своїй роботі приділяє значну увагу вихованню у дітей любові до Батьківщини, шанобливого ставлення до родини та рідного краю, поваги до народних традицій і звичаїв.

/Files/images/Раденськ 3.png

/Files/images/Раденськ 4.png 14 квітня ц. р. наш ДНЗ продовжив естафету он-лайн-марафону «Ми – маленькі патріоти України», мета якого сформувати національно свідомого громадянина, патріота, тобто людину, якій притаманні особисті якості й риси /Files/images/Раденськ 1.pngхарактеру , світогляд та спосіб мислення, почуття, вчинки та поведінка, спрямовані на саморозвиток та розвиток демократичного громадянського суспільства в Україні.

/Files/images/Раденськ 2.png Протягом дня в дошкільному закладі провели такі заходи: /Files/images/Раденськ 5.png заняття «Україна - рідний край», екскурсії дітей до міні-музею «Народної іграшки», склали подарунки солдатам в АТО.

Кульмінацією Дня патріотичного виховання стало музичне свято «Українці ми маленькі», в якому брали участь всі діти дошкільного закладу . Дійство розпочалось урочистим виконанням вихованцями садочка гімну України. Глядачі свята слухали українські пісні та насолоджувалися постановками народних таночків. Дівчатка й хлопчики в гарних українських костюмах декламували вірші про Батьківщину, державні символи України та народні обереги. Закінчилося свято дитячою молитвою за Батьківщину:

Моя Україна, ти земле єдина,

Ти на світі найрідніша.

І для нас ти наймиліша.

Боже, бережи Україну!

Завідувач Раденського ДНЗ Білецька Л.Д.

Кiлькiсть переглядiв: 292

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.