РЕПОРТАЖ № 1 Онлайн-марафон «Ми - маленькі патріоти України» стартував у Цюрупинському ДНЗ №2

Ми живемо у досить складний і водночас дуже цікавий час. Ламаються застарілі стереотипи, стрімко оновлюється суспільство. Спільна мета батьків і педагогів - навчити дитину шанувати рідне слово, не цуратися свого роду, краю, любити пісні, які ще з народження співали мама і бабуся, знати звичаї та обряди своїх предків. Саме під таким гаслом у Цюрупинському ясла-садку № 2 стартував районний онлайн-марафон «Ми – маленькі патріоти України».

/Files/images/Каравай.png На відкриття заходу завітали почесні гості: голова Цюрупинської районної ради Снігур Лариса Олександрівна, голова Цюрупинської міської ради Плотніков Василь Фадійович, /Files/images/гімн дорослі.png

начальник відділу освіти Буганов Констянтин Миколайович, методист з дошкільної освіти Альохіна Світлана Володимирівна та заступник завідувача Цюрупинського районного методичного кабінету Канівець Лілія Борисівна.

Із самого ранку працівники садочка розпочали ярмарку-акцію «Допоможемо нашим захисникам», де були представлені на продаж творчі роботи та смачні кондитерські вироби педагогів і батьків.

/Files/images/Гімн.png Гості та батьки були розчулені до сліз, бо щиро, по-дитячому, і водночас, велично вихованці виконали гімн України. Зустріли гостей за всіма українськими традиціями: у святкових вишиванках, із запашним караваєм, українськими піснями та національними танцями.

/Files/images/Рушники.png Яскравою ходою параду вишиванок заклад продемонстрував свою тісну співпрацю із сім’єю. Гарні, щасливі та натхненні батьки представили колорити українського національного одягу.

Завершив захід чуттєвий виступ учнів Цюрупинської музичної школи.

Ми переконані, що заходи такого напрямку, у яких беруть участь і батьки, і діти, і педагогічні працівники в майбутньому матимуть свій позитивний результат. Бо саме зараз ми формуємо нового громадянина – свідомого, який хвилюється за добробут своєї держави.

Завідувач Цюрупинського ДНЗ №2 К.В.Батура

Кiлькiсть переглядiв: 377

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.