Конференція з громадянської освіти

Війна - це завжди страшно, війна – це біль і сльози, війна – це втрачене життя … Залишається лише пам'ять поколінь, які вчаться бути гідними полеглих у боях. Це лейтмотив заходу, який відбувся у Цюрупинській СШ І-ІІІ ст. №2 24 жовтня 2014 року. На районну конференцію з громадянської освіти завітали представники районної бібліотеки, Цюрупинської районної та міської рад ветеранів, учителі історії, керівники музеїв, педагоги-організатори та учні.

/Files/images/програма 1.png

/Files/images/програма 2.png

Розпочала конференцію завідувач ЦРМК Павлова О.В., яка наголосила на історичній значимості та необхідності проведення таких заходів. З вітальним словом виступив начальник відділу освіти Буганов К.М., який зазначив, що протягом жовтня у всіх навчальних закладах району пройшли заходи, присвячені 70-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, акції «Діти за мир». Роботу учнівських та педагогічних колективів щодо громадянського та патріотичного виховання презентувала керівник громадської організації «Районний ресурсний Центр громадянської освіти і виховання» Колпачено Н.М.

Тема долі дітей у часи війни висвітлена під час виступу та презентації фільму «Доля війни як трагедія народу» завідувачем ЦРМК Павловою О.В., головою міської ради ветеранів Федоренко Т.В. Змістовними та ґрунтовними були проекти та дослідження учнів Новомаячківської ЗОШ І-ІІІст. Цюрупинської СШ І-ІІІ ст. №2, Костогризівської ЗОШ І-ІІІст.

Учитель Кудря А.В. та учні Костогризівської ЗОШ І-ІІІ ст. представили на розсуд учасників конференції фільм «Омелян Гірський» – переможець обласного конкурсу «Священна пам'ять війни».

Голова районної ради старшокласників Крамаревська Любов, учениця Цюрупинської СШ І-ІІІ ст. №4, ознайомила з результатами районної акції «Діти – за мир».

Підсумком конференції стала ухвала:

1.Пропагувати розширення мережі громадянознавчих курсів у загальноосвітніх закладах Цюрупинського району у 2015-16 н.р..

2.Активізувати співпрацю загальноосвітніх навчальних закладів із ГО “Районний ресурсний центр громадянської освіти і виховання” у 2014-15 н.р..

3.Забезпечити висвітлення на сайті відділу освіти Цюрупинської районної державної адміністрації, Цюрупинського районного методичного кабінету та на шпальтах інформаційного бюлетеня “Освітянські горизонти Олешшя” заходів, проведених у загальноосвітніх навчальних закладах до 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників.

4.Започаткувати укладання електронної книги “Спогади дітей війни Цюрупинщини”.

5.Записати спільне відеозвернення учнів загальноосвітніх шкіл та дітей війни до місцевих громад щодо збереження миру в Україні.

6.Провести до Міжнародного дня дітей (20 листопада) на базі ГО “Районний ресурсний центр громадянської освіти і виховання” фотовиставку “Дитинство, обпалене війною”.

7.Налагодити співпрацю із Громадською організацією Київський освітній центр “Простір толерантності”.

/Files/images/DSC00637.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 317

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.