«Крок за кроком» в Ювілейному

26 листопада 2013 року на базі Ювілейнівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Ювілейнівського ДНЗ «Мальвіна» відбувся навчально-практичний семінар для працівників дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів у межах впровадження проекту Всеукраїнського фонду «Крок за кроком».

Навчальні заклади гостинно зустріли гостей і вкотре продемонстрували, що педагоги нашого району відкриті для спілкування, готові пізнавати нове, розвиватися, щоб відповідати усім вимогам сучасного навчально-виховного процесу. Під час підведення підсумків, гості висловили щирі слова вдячності організаторам семінару та зазначили, що педагогічні колективи ДНЗ та школи представили уроки та заняття переповнені інноваціями, яскравими формами і методами роботи. Безумовно, підготовка таких заходів надзвичайно відповідальна і складна, але можна без перебільшення сказати, що «Ювілейнівська» команда не стоїть на місці, а постійно розвивається, рухається вперед. Своїм талантом, креативом і педагогічною майстерністю освітяни приречені на успіх.

Всі учасники семінару отримали великий заряд енергії, що буде рушійною силою у подальшій роботі шкіл та садків Цюрупинського району.

Кiлькiсть переглядiв: 296

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.