Інтегрований семінар учителів іноземної мови та історії Солонцівської ЗОШ І-ІІ ст.

/Files/images/1 - привітання.JPG

/Files/images/2 - урок англ. м.JPG

Відповідно до плану роботи комунальної установи «Цюрупинський районний методичний кабінет» на 2013-2014 навчальний рік 18 лютого 2014 р. на базі Солонцівської ЗОШ І-ІІ ст. відбувся семінар учителів іноземної мови та історії. Захід пройшов у рамках Цюрупинського освітнього округу.

Тема семінару - «Соціалізація учнів в полікультурному середовищі».

Мета проведення заходу: ознайомлення учасників семінару з досвідом учителів закладу щодо методів та прийомів, спрямованих на соціалізацію учнів в полікультурному середовищі.

Тут зібралися і педагоги, які мають невеликий педагогічний стаж (до 5 років), і вчителі, які викладають свій предмет вже не перший рік.

/Files/images/3 - урок історії.JPG

Перед учасниками семінару виступив директор школи Кобзар С.І., який у своєму вступному слові відзначив роль школи в житті учнівської молоді Солонцівської ЗОШ І-ІІ ступенів як фактору соціалізації підростаючого покоління.

Гостей привітали також Краснова О.В., методист КУ «ЦРМК», яка розкрила тему семінару та голова районного МО вчителів іноземних мов Вовченко Т.Б.

Семінар розпочався з перегляду мультимедійної презентації «З історії школи».

Вчителі району відвідали урок з англійської мови на тему «Основні відомості про Великобританію» у 6-му класі, який провела вчитель англійської мови та інформатики Коппель О.Г. Учні класу продемонстрували хороші знання, вміння і навички з даного предмету.

Цікаво та змістовно пройшов урок вчителя історії Решетняк Л.О. у 7 класі на тему: «Війна червоної та білої троянди», на якому було використано сучасне мультимедійне обладнання та застосовано групові форми роботи.

/Files/images/4 - захід.JPG

«Родзинкою» семінару стало бінарне засідання гуртків «Юні історики» та «Funny English» на тему «Світові традиції чаювання», проведене вчителями Решетняк Л.О. та Коппель О.Г. для учнів 5-9 класів. Під час заходу учні показали свої знання з предметів та вміння застосовувати їх на практиці.

Активну участь у семінарі взяла колега Мінімурзіна Зінаїда Михайлівна, яка працює вчителем російської мови у Міжнародній мовній школі м.Лондона. Солонцівська школа є особливою для Зінаїди Михайлівни, яка працювала в ній протягом 12 років. Її відеозвернення до учасників семінару було використано на уроці англійської мови з метою формування адитивних та комунікативних навичок учнів.

/Files/images/5 - МО іноз. мов.JPG

Наприкінці семінару відбулось обговорення відкритих уроків та підведення підсумків.

На базі Солонцівської ЗОШ І-ІІ ст. пройшло засідання районного МО вчителів іноземних мов. Досвід роботи презентували Щурська В.В., Білоусова А.B., педагоги, які атестуються в 2014 році на відповідність раніше присвоєної кваліфікаційної категорії: «Спеціаліст вищої категорії».

Методист РМК Краснова О.В. виступила перед вчителями історії з доповіддю «Головні напрямки соціалізації учнів». Учасники семінару ознайомилися з досвідом роботи вчителя історії ЗНЗ Решетняк Л.О., відзначивши її плідну діяльність по вивченню історії рідного краю, розвитку пошуково-дослідницької роботи з учнями, формуванню активної, компетентної і творчої особистості.

На завершення роботи методист КУ «ЦРМК» Гуцева С.І. від імені учителів району подякувала дирекції, педагогам школи та дітям за змістовний і цікавий семінар.

Заступник директора з НВР Солонцівської

ЗОШ І-ІІ ст. Токаленко Н.А.

Кiлькiсть переглядiв: 399

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.