/Files/images/SDC15496.JPG

Заходи районної соціально-психологічної служби, що відбулися протягом вересня 2013 р.

01.10.2013 року на базі Цюрупинської СЗШ І-ІІІ ст. №4 відбулося І засідання творчої групи психологів і соціальних педагогів Цюрупинського освітнього округу. Голова та члени творчої групи спланували роботу на рік, розглядалися питання щодо впровадження нової обласної проблеми «Соціалізація учнівської молоді…».

З 05.10.13 – 07.10.13 р.р. на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбулася V Міжнародна психологічна конференція «Гештальт дебюти. Кризи в професії» організована Херсонським представництвом Українського філіалу Московського Гештальт Інституту. Від Цюрупинського району до участі у конференції запрошувались три фахівця.

08.10.2013 року на базі Брилівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося І засідання асоціації працівників психологічної служби Новомаячківського та Брилівського освітніх округів. Фахівці склали й затвердили план роботи, визначили тему, завдання і напрямки вирішення питань на рік.

/Files/images/SDC15494.JPG

/Files/images/SDC15495.JPG

09.10.2013 року на базі Цюрупинської СЗШ І-ІІІ ст. №2 відбулося І засідання «Школи молодого спеціаліста: практичного психолога та соціального педагога». Практичним психологом Васильєвою Н.В. та методистом Гуцевою С.І. висвітлено питання щодо адаптаційного періоду молодого спеціаліста у ЗНЗ та його кризи, ведення документації організаційно-методичного та службового користування; висвітлено зміст діяльності шкільної психологічної служби та планування роботи за напрямками, звернули увагу на функціонування кабінетів психолога та соціального педагога в системі освіти.

16.10.2013 року на базі ХДУ спільно із кафедрою психологічної служби ХДУ м. Херсона відбудеться науково-практичний семінар для шкільних психологів Цюрупинського району на тему «Використання нових і традиційних психологічних технологій у роботі психолога з учнівською молоддю». Розглядатимуться питання і вправи практичного спрямування, техніки яких психологи зможуть застосовувати у своїй роботі.

Кiлькiсть переглядiв: 256

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.