Засідання районного методичного об’єднання учителів початкових класів, які працюють за системою РН Д.Ельконіна-В.Давидова

10 лютого 2016 р. на базі Брилівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання районного МО учителів початкових класів, які працюють за системою розвивального навчання Д.Ельконіна-В.Давидова, з теми «Робота по формуванню навичок розв’язування задач та рівнянь у системі розвивального навчання». У роботі МО взяли участь 12 педагогів, які обговорили актуальні питання методики викладання у класах РН.

Учитель Брилівської ЗОШ І-ІІІ ст. Хижко Тетяна Леонтіївна запросила своїх колег на відкритий урок математики «Розв’язування задач та рівнянь у системі РН» у 3 класі, у ході якого учні продемонстрували ефективну спільну діяльність з вчителем, уміння аргументувати та доводити свою точку зору. Важливим етапом засідання МО став аналіз проведеного уроку, адже у системі РН головне - постійне звертання до рефлексії власної професійної практики, створення можливості особистісного осмислення діяльності.

Хижко Т.Л. поділилася досвідом своєї роботи щодо впровадження системи РН у практику початкової школи.

Голова МО Лебедєва Ірина Віталіївна розкрила питання «Види і функції домашніх завдань» і провела роботу в групах з моделювання диференційованих письмових домашніх завдань. Методичні рекомендації «Домашні завдання як один з етапів формування навчальної діяльності учнів» підготувала голова Ресурсного центру розвивального навчання Швець Світлана Миколаївна.

Цінним у роботі засідання МО учителів початкових класів, які працюють за системою РН, було ефективне спілкування з однодумцями, обмін педагогічним досвідом.

Галерея "Засідання районного МО учителів початкових класів, які працюють за системою розвивального навчання Д.Ельконіна-В.Давидова"

Кiлькiсть переглядiв: 525

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.