Засідання РМО вчителів початкових класів, які працюють у класах РН. Майстер-клас учителя початкових класів Цюрупинської СШ І-ІІІ ст. № 4 Буряк Галини Миколаївни

26 жовтня ц.р. на базі Цюрупинської СШ І-ІІІ ст. № 4 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного напряму відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів початкових класів, які працюють за системою розвивального навчання Д.Ельконіна-В.Давидова, з теми «Організація парної роботи».

Голова Районного ресурсного центру розвивального навчання Швець С.М. запропонувала своїм колегам тренінги і методичні рекомендації з теми обговорення.

Учасників засідання на відкритий урок з навчання грамоти у 1 класі з теми «Визначення кількості звуків у словах та побудова звукової моделі слів» запросила учитель Цюрупинської СШ І-ІІІ ст. №4 Завгородня В.М.. Першокласники разом з вчителем демонстрували свої знання чарівній «дівчинці Осінь», вчилися висловлювати і аргументовано доводити свою думку, надавати допомогу своєму товаришеві.

Під час проведення майстер-класу вчитель початкових класів Цюрупинської СШ І-ІІІ ст. №4 Буряк Г.М. поділилася досвідом своєї роботи щодо проведення парної роботи в системі розвивального навчання та провела відкритий урок у 2 класі з теми «Числова пряма». Педагог побудувала урок на засадах навчального співробітництва, групової роботи, у ході якого в другокласників виховувала почуття щирості, ввічливості, дружби, чесності та справедливості.

Учасники обговорили питання щодо особливостей використання парної роботи з дітьми молодшого шкільного віку, актуальні проблеми методики викладання в початкових класах, які працюють за системою розвивального навчання, а також відзначили високий методичний рівень відкритих уроків учителів Завгородньої В.М. і Буряк Г.М..

Кiлькiсть переглядiв: 297

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.