Семінар учителів початкових класів в Олешківській СШ І-ІІІ ст. №2

У 2016/2017 навчальному році початкова школа працює за оновленими програмами, у пояснювальних записках до яких навчально-пізнавальний процес рекомендується базувати на компетентнісно орієнтованих завданнях з використанням сучасних освітніх технологій. Важливе значення для емоційно-естетичного сприйняття навколишнього світу молодшими школярами відіграють спостереження та власні дослідження; творчі завдання, дидактичні ігри; уроки, проведені у формі подорожі, усного журналу, репортажу з місця подій та ін.. Про навчально-дослідницьку і пошукову діяльність учнів початкових класів і йшлося під час районного семінару, який відбувся 18 листопада ц.р. на базі Олешківської СШ І-ІІІ ст. № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Учасники заходу ознайомилися з матеріалами виставки пошукових і творчих робіт учнів школи І ступеня Олешківської СШ І-ІІІ ст. №2, який презентувала заступник директора з НВР Олена Димченко. Учителі початкових класів цього закладу значну увагу приділяють використанню у навчальному процесі проектної технології, постійно стимулюють інтерес учнів до нових знань, сприяють розвитку дитини шляхом вирішення проблем і застосування здобутих знань у конкретній практичній діяльності.

На високому методичному рівні, з використанням інноваційних технологій провели уроки з основ здоров’я у 3 класі з теми «Вітаміни і мікроелементи, їх вплив на здоров’я» Віра Сахно, з основ здоров’я у 4 класі з теми «Вплив телебачення, комп’ютера, мобільних телефонів на життя та здоров’я» Вікторія Калашнікова та з природознавства у 4 класі з теми «Особливості природи Атлантичного океану» Лілія Дейнека.

Справжнє задоволення отримали гості на святі «Олешківський ярмарок», які підготували і провели вихованці Оксани Котової.

Розробки уроків, свята - у вкладеннях

/Files/images/Школа 2.JPG/Files/images/Школа 2-1.JPG/Files/images/Школа 2-2.JPG/Files/images/Школа 2-6.JPG/Files/images/Школа 2-7.JPG/Files/images/Школа 2-8.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 449

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.