ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ МЕТОДИСТІВ ЦРМК

19-20 вересня 2013 року на базі Херсонської академії неперервної освіти пройшла Міжнародна науково-практична конференція «Управління післядипломною освітою: реалії, тенденції, перспективи». У роботі конференції взяли участь: Інститут інноваційних технологій, Національна академія педагогічних наук України, Університет менеджменту освіти, Департамент освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації, Приамурський державний університет ім. Шолом Алейхема (Російська Федерація), Дагестанський державний педагогічний університет (Російська Федерація), Херсонська Академія неперервної освіти.

Активними учасниками конференції були методисти комунальної установи «Цюрупинський районний методичний кабінет» Цюрупинської районної ради, які взяли участь у роботі двох секцій.

У секції «Теорія і практика упровадження інновацій у системі післядипломної освіти» поділилася досвідом роботи з питання «Волонтерський рух, як форма роботи із сім’єю щодо формування здоров'язбережувальних компетентностей дошкільнят» Спільна Ірина Степанівна, у секції «Управління якістю післядипломної освіти» презентувала досвід роботи з питання «Інноваційні аспекти організації методичного супроводу розвитку здоров'язбережувальних компетентностей учителя» Охременко Ірина Андріївна. Представлений досвід роботи методистів КУ «ЦРМК» знайшов схвальний відгук в учасників конференції.

Басюк Надія Олександрівна, завідувач районної психолого-медико-педагогічної консультації нагороджена дипломом Міністерства освіти і науки України за перемогу в V Міжнародному фестивалі педагогічних інновацій у номінації «Інновації в організації навчально-виховного процесу в загальноосвітньому та позашкільному навчальних закладах». Фестиваль проходив 19-20 вересня 2013 року у м.Черкаси за сприяння Міністерства освіти і науки України та інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

Кiлькiсть переглядiв: 246

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.